Про компанию

Компанія "TVD" була заснована в 1992 році у м. Вінниці.

Спочатку невелике підприємство займалося продажем водовідвідних і каналізаційних систем і офіційно представляло продукцію Макіївського труболиварного заводу.

Через роки невеликий бізнес виріс в крупне комерційне підприємство, що надає широкий спектр послуг і товарів для побутової і промислової сфери. Сьогодні компанія "TVD"– регіональний лідер у сфері сантехнічного обладнання.

Основною спеціалізацією фірми є:

  • Оптово-роздрібний продаж обладнання для опалювальних, насосних, водопровідних, каналізаційних, водовідвідних і водоочисних систем.
  • Моделювання, попередній розрахунок сантехнічних систем і підбір устаткування.
  • Оптимізація роботи існуючих систем.
  • Монтаж, наладка, сервісне, гарантійне і післяпродажне обслуговування встановленого обладнання.

Основними споживачами пропонованої продукції є житлово-комунальні і будівельно-монтажні організації, підприємства харчової, машинобудівної та інших галузей промисловості і народного господарства, а також, приватні особи.

Сьогодні на фірмі працює близько 110 чоловік. У структуру підприємства входять: відділ оптової торгівлі, комерційний, технічний і сервісний відділи, відділ постачання і логістики, монтажні бригади і регіональні менеджери.

Географія нашої діяльності не закінчується в межах Вінницького регіону – ми активно просуваємо свій бізнес в сусідніх областях через мережу постійних партнерів і регіональних менеджерів.

До послуг наших клієнтів склади, площею більше 3000 м2 і найбільш повний асортимент, що налічує більше 8000 найменувань товарів.

За 28 років роботи в такій складній технологічній галузі нами був накопичений серйозний досвід по проектуванню і попередньому розрахунку сантехнічних систем. Так, для замовлень будь-якої складності готується техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) з використанням техніко-теоретичної бази, спеціальних програм для розрахунків і підбору обладнання. Всі наші клієнти отримують детальні консультації, розрахунок і підбір устаткування.
Окремим пунктом в нашій торговій політиці є рівень цін, який ми прагнемо тримати мінімальним за рахунок низької торгової націнки і спеціальних умов, на яких ми працюємо з постачальниками. Окрім цього, на всіх наших покупців розповсюджується прогресивна система розрахунку знижки.

Якість, оперативність і максимум уваги до потреб наших покупців – ось основний пріоритет в роботі компанії "TVD".

 English     Русский язык 

         
регистрация

товарів: 0
на суму: 0.00 грн

оформити
завантажити прайс-лист